Outsourcing

Jednym z głównych rynków na jakich działa AIC jest Outsourcing programistów do projektów innych firm. Dla naszych klientów jest to rozwiązanie optymalne i pozwala obniżyć koszty, poprzez ominięcie problemu zatrudniania i zwalniania wyspecjalizowanej kadry do projektu. W ramach Outsourcingu zapewniamy naszym klientom ciągłość pracy w momencie choroby jednego z pracowników. W momencie gdy nasz programista nie może stawić się na stanowisku, lub z jakichś przyczyn nie odpowiada zleceniodawcy, zapewniamy na jego miejsce inną osobę o takich samych kompetencjach. Nasi programiści zdobywali doświadczenie w wielu dużych projektach trwających często nawet ponad 2 lata. Ludzie ci szybko przyswajają nowe technologie przez co wprowadzanie ich w projekt klienta trwa bardzo krótko.

Dzięki zatrudnieniu zewnętrznych dostawców, znikają problemy z rekrutacją zatrudnianiem i zwalnianiem specjalistów. W przypadku rozwoju lub wyhamowania twoich projektów i zadań, możesz dynamicznie zmieniać kadrę.

Nasza firma zapewnia bardzo dobrych specjalistów, posiadających kilkuletnie doświadczenie w programowaniu oraz pracach analitycznych.

Nasza specjalność to technologie JAVA - J2EE, Spring, Hibernate, EJB, Servlety, JSP, oraz inne, które na bieżąco się pojawiają. Mamy też doświadczenie w technologiach (XML, XSL, PL/SQL, PHP, ASP, .NET, COM, COM+, CGI, PERL, Python, C++, Asembler).

Nasi programiści oprogramowują również urządzenia przenośne a więc telefony GSM posiadające Java, urządzenia Handheld oraz PocketPC. Nasza oferta jest nieograniczona, zapewniamy zasoby do każdego projektu informatycznego związanego z technologią WEB.